Tvořivé dílny

Index

Na této stránce najdete inforamce o pravidelných kroužcích a jednorázových kurzech, které vedou naši lektoři nebo externisté.

 

Aktuálně Vás zveme na:

Plstěné šperky

20180602 plstenip stockingerova

 

V sobotu 2. června si můžete vyrobit plstěné šperky z ovčí vlny. Originální ozdoby, jako třeba náušnice, náhrdelník či brož. Slávka Štokingerová vás naučí základní postupy mokrého plstění, které vám dají možnost si hrát s materiálem a tvary. Dílna proběhne od 15:00 do 18:00. Cena 150,- osobu, materiál v ceně.

Sraz účastníků v recepci Hroznatovy akadmie. Počet míst je omezen. Doporučujeme rezervaci míst. Rezervace vyprší 10 minut před začítkem kurzu.

 

Rezervace a informace na: tel:+420 353 394 463 email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Fotografování je zábava.

20180623 fotokurz

Clona, čas, ohnisko, expozice, kompozice nebo zlatý řez. Něco vám to říká a chcete se dozvědět víc a rovnou si to vyzkoušet. Tak právě pro vás je určena další fotodílna, kterou pořáda Hroznatova akademie v sobotu 23. června 2018 v rámci festivalu
" Okolo Konventu ".

Fotograf Aleš REJL vám zde zábavnou formou vše ukáže přímo v praxi. Naučíme se pracovat s nastavením fotoaparátu, světlem a spoustu dalších drobných triků, které posunou vaše fotografie zase o trochu dál. Fotodílna je určena primárně začínajícím fotografům, ale samozřejmě uvítáme i ty zkušené, kteří využijí volný pohyb po budově Konventu a parku, kde si určitě každý najde nějaké téma k fotografování. Bonusem navíc je možnost potkat a poznat ostatní a podělit se o své zkušenosti a výsledky. Vždyť zkusit si to v praxi je lepší než o tom přečíst deset knih.

Sraz účastníků je v sobotu 23.6. v 11.00 hod. u pokladny Konventu.
Konec bude cca v 16.00.
Cena fotodílny je 200,-.
Kapacita dílny je omezena na max. 15 osob, proto doporučujeme rezervaci. 

Rezervace na tel. 605 029 058 nebo e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Uzávěrka přihlášek je do 20.6. 2018.

 

 IOP logo


Předchozí Další »

Média