Nabídka práce

2019 exterier pohled jihKulturně-vzdělávací centrum Hroznatova akademie heldá nové kolegy na pozice průvodce - lektor na plný úvazek a průvodce - brigádník. Pro více informací čtěte celý článek.

PRŮVODCE, LEKTOR 

Kanonie premonstrátů Teplá - kulturně vzdělávací centrum Hroznatova akademie hledá zaměstnance na pozici průvodce - lektora na plný úvazek. Náplň práce: Provádění turistických návštěvníků historické památky, spolupráce při vytváření a realizaci tvůrčích a vzdělávacích aktivit pro veřejnost, pomoc při organizaci kulturních akcí apod. Požadujeme: Flexibilitu, zodpovědnost, dobré komunikační schopnosti, ochotu učit se novým věcem, zájem o práci s dospělými i dětmi a kulturně historický přehled. Vítána je znalost německého jazyka a práce s PC. Nabízíme: Pestrou a tvůrčí práci v malém kolektivu, v atraktivním prostředí rekonstruovaného historického objektu. Strukturovaný životopis a Motivační dopis posílejte do 15. 2. 2019 na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Bližší informace tamtéž, nebo na čísle 724 749 378.

 

PRŮVODCE – brigádník

Kanonie premonstrátů Teplá - kulturně vzdělávací centrum Hroznatova akademie hledá brigádníky na pozici průvodce. Náplň práce: Provádění turistických návštěvníků historické památky během sezóny od března do října. (s důrazem na letní měsíce; v okrajových měsících zejména víkendy). Vhodné i pro studenty a aktivní seniory. Požadujeme: Příjemné vystupování, dobré komunikační schopnosti a alespoň základní kulturně historický přehled. Vítána je znalost německého jazyka. Nabízíme: Pestrou práci v malém kolektivu v atraktivním prostředí rekonstruovaného barokního konventu tepelského kláštera. Zájemci se mohou hlásit čísle 731 825 108, nebo poslat svou žádost včetně krátkého životopisu na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..